Телефон:

 

Виробництво добрив та засобів захисту рослин

 

Виробництво добрив та засобів захисту рослин

Новини

Компанія  #ПЛАНТОКОН прийняла участь в ГречкаFest#2019 #Пирогів

 17.08.2019 року, Компанія #ПЛАНТОКОН прийняла участь в ГречкаFest#2019 #Пирогів

Представивши серію  добрив та засобів захисту рослин в рамках конференції "Інноваційні технології вирощування гречки. Гречана продукція -вироблено в Україн"., продемонструвавши дію препаратів Plantokon на демонстраційному гречаному полі в технології обробки дронами.

Компанія Плантокон  - партнер ГречкаFest

Для гостей #ГРЕЧКАFEST, які вирощують городину, квіти, чи плекають ягоди та фрукти, організатори приготували приємний сюрприз! 
Партнер проекту, компанія #plantokonПЛАНТОКОН розпочала виробництво інноваційних органо мінеральних добрив, які справді здивували світ Фермери підписують контракти на їх поставку вже на на наступний рік! Бо цього року побачили результат обробки ними насіння та рослин і були приємно вражені. А смакові якості перевершили всі сподівання

1564567095_izobrazhenie_viber_2019-07-31_11-21-32

 

Важливо! Компанія Плантокон та Громадська організація Об'єднання Аграріїв підписали декларацію про взаємну співпрацю в дружній атмосфері #ПеремогаSpace Київ

Відмінна риса команди Плантокон, зокрема Плантокон Україна, в тому, що підтримка партнерів починається на етапі знайомства, першого дзвінка, участі в СамеЗаразБорщ, зустрічі на конференції.

Информеры
Блок для размещения информеров